Mahmutbey Mah. Taşocağı Yolu Cad. No: 19/11 Balance Güneşli Plaza A Blok
info@kolektifgrup.com

Hakkımızda

Kolektif Grup

Hakkımızda

Biz Kimiz ?

 

Kolektif Grup; yazılım, üretim, kurumsal danışmanlık ve uluslararası ticaret alanlarında faaliyet gösteren bir organizasyondur  2 yıllık kurumsal kobi danışmanlığı tecrübemiz ile birçok il’de, birçok sektörde işletmelere danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Kolektif Grup olarak biz, işletmenin; ilk kuruluşundan itibaren kurumsal kimlik edinebilmesi, güncel teknolojilere ve dijital pazarlama süreçlerine ayak uydurabilmesi, ihtiyacı olan her türlü devlet desteklerinden yararlanabilmesi, yurtiçi ve yurtdışı tüm ticaret ve üretim standartlarına uygun olarak işini uluslararası platformlara taşıyabilmesi sürecinde işletmeye A’dan Z’ye partneri olma sözü veriyoruz.

 

KOSGEB, Ticaret Bakanlığı, Gıda Tarım Hayvancılık Bakanlığı (KKYDP), TKDK (IPARD), Kalkınma Ajansları, TÜBİTAK başta olmak üzere birçok bakanlığın uyguladığı teşvik programları bulunmaktadır.

Gözlemlediğimiz en önemli husus; mali yapısı daha iyi olan işletmelerin ve girişimcilerin öz kaynak dışındaki mali kaynaklardan (özellikle hibe desteklerinden) çok daha fazla faydalanabildikleridir. Kamu kaynaklarına erişim noktasında mali yapısı iyi olan işletmelerin diğer işletmelere oranla daha başarılı olduğu görülmektedir. Bu başarı, işletme yetkilisinin ilgisi, bilgisi ve vizyonu ile doğrudan ilgilidir. Yoğun ticaret hayatında, zaten işi başından aşkın olan işletme yetkilisine, apayrı bir uzmanlık alanı olan kamu hibeleri konusunda vereceğimiz hizmet ile, sonuç odaklı ve somut faydalar sağlayacağımızı, işletmeyi bulunduğu noktadan alıp daha ileri bir noktaya taşıyacağımızı garanti ediyoruz.